| clarissaluca13 a întrebat:

Caut si eu magazine sau site uri de unde pot lua cizme lungi(peste genunchi) cu toc, dar care sa fie mai largi pentru ca am gambele musculoase si de obicei nu intra sad multumesc! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Avand picioarele groase, te sfatuiesc sa nu cumperi nimic online, ca risti sa nu le poti incalta.
Cauta prin magazine in orasul tau!

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti cumperi niste cizme de pescar super lungi sau un costum de scafandru din care tai ce marime vrei.
Le duci la un pantofar sa-ti monteze tocuri cat vrei de lungi saufolosesti chiar "picioare de barza".
De a-ti vopsi parul blonda cred ca nu e nevoie, esti naturala...

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Bula):

Ce rautacios rolling on the floor

| Rotazi a răspuns (pentru Bula):

Tu nu ai nevasta acasa? Sau, cu ce slapi se incalta? De data asta nu sunt de acord cu tine.

| Bula a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Doar practic si realist big grin

| Bula a răspuns (pentru Rotazi):

Nu foloseste "cizme lungi(peste genunchi) cu toc, dar care sa fie mai largi".
Asemenea modelenu gasesti la Deichman (peste genunchi si largi).
Se pot face doar cum am scris mai sus tongue

| Rotazi a răspuns (pentru Bula):

Nu vea mai largi decat piciorul happy Fata care intreaba este mai groasa la pulpe si vrea cizmele mai largute. Stiu persoane carora toate cizmele le sunt largi, pentru ca au pulpele fine, desi nu sunt slabe.

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat incaltaminte de pe
https://incaltaminte.cabanova.com

Sunt foarte bune

| Rotazi a răspuns:

He, he, vorbesti de lucruri sfinte. Nu am mai vazut asa ceva de pe vremea "cand nu aveam de niciunele". Si mai erau si din piele. Acum ai putea gasi modelul, dar din imitatie, pe la Deichmann. Chiar daca nu sunt largi, au un elastic sus care le permite largirea. In unii ani au, in altii, nu.

| dmz123 a răspuns:

Buna! Eu mi-am cumparat recent modelul asta https://www.bravosport.ro/......negru.html
Eu nu am piciorul foarte gros dar am vazut ca au mai multe de genul acesta. Suna la ei poate te ajuta!