| Emmacvcc a întrebat:

Buna!
Ce epilator imi recomandati? Eu ma gandeam sa aleg dintre Braun silk epil 1, 3 si Philips satinelle BRE255/00

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Braun este bun.

| alina2k18 a răspuns:

Philips.
Braun si Rowenta le-am dus la Depanero dupa 6luni de utilizare, mi-au spus si baietii de acolo ca vin frecvent fete cu ele laughing
Le folosesc ocazional pe astea 2, tot pe Philips ma bazez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aparat de ras Braun de fix 2 ani și încă funcționează. Dar nici Philips nu este o idee rea. Am un uscător de par Philips de cel puțin 10 ani și încă funcționează. Întrebi despre doi producători de top. Sincer, ambele sunt ok calitativ.