| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre gate Shop?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Costumer service lor e în ultimu hal, o femeie care habar n-are de capu ei. Returu a fost oribil, am sunat de 3-4 ori ca să-mi primesc în final banii și amețita aia mai și zicea „a, ați mai sunat la noi" păi normal că sun proasta pământului dacă nu sunteți în stare să procesați un retur. îmi zicea că n-au coletu, sun la fan curier unde îmi făcusem returu, pe care l-am și plătit btw, mi-a confirmat că acel colet e la ei, numa amețita asta nu mă găsea în sistem. abia la al 2-lea sau al 3-lea apel s-a gândit și ea hmmm ia hai să iau legătra cu persoane mai competente decât mine. Bine, mult spus luat legătura, că m-a pus tot pe mine să scriu nu știu unde.
exceptând asta, îmi mai iau tricouri de la ei sau chestii pe care să fiu sigură că nu le returnez. tricourile mi se par super ca și material pentru ce preț au.
am mai luat un hanorac și boxeri pentru cineva, super ok și alea.
deci, părerea mea e că poți să-ți dai comandă dar pe mode safe, adică să nu te bazezi pe retur că faci cu nervii

| StefanMihaelaLori a răspuns (pentru Adry05):

Ți a răspuns? Incerc sa anuleze o comanda și nu răspunde nimeni

2 răspunsuri:
| Diana4you97 a răspuns:

Salutare Julia. Dacă dorești mai multe păreri și informații despre magazinul online de fashion gate.shop îți recomand și articolul dedicat lui https://parerimagazin.ro/pareri/gate-shop/. O zi bună!