| ioanaa a întrebat:

Coffe shop. ce parere aveti?!

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ca ai mancat un e? Sau la ce te referi?

| psiholoaga a răspuns:

A... Pai, atata timp cat functioneaza, inseamna ca sunt legale. Nu sunt genul meu, nu as consuma, dar am auzit ca e o cafenea de tipul asta pe lipscani si ca au ciocolata calda. Apropo de 'droguri', mi-am amintit o scena din eurotrip (pentru cine a vazut filmul), in care ajung personajele in amsterdam, intra intr-o cafenea plina de jamaicani, cer brownies si dupa ce mananca, o iau razna, rad, se dezbraca, vad totul in ceata, au atacuri de panica. Pana cand vine jamaicanul si le spune ca astea sunt prajituri normale, fara marijuanalaughing. Functioneaza si placebo destul de bine.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cafea,

| ioanaa explică:

Ma refer la aceste magazine in care se vand droguri legale.

| anonim a răspuns:

Droguri, nu se vand legal decat in olanda.acele magazine vand de fapt altceva, am urmarit o emisiune la tv in acest sens.ar fi culmea sa se vanda cocaina, heriona, marijuana si altele legal, la noi in tara.eu nu sunt pentru droguri, insa daca cineva doreste sa-si faca viata de ''rahat''scuzati-mi expresia, nu am nimic cu el.si cat priveste drogurile, se va scoate bani din ele atata timp cat sunt ilegale, daca s-ar legaliza, nu ar mai fi atat de profitabile.tocmai aceste este si motivul pentru care nu se legalizeaza.

| TipulVerde a răspuns:

E super tare! Hai cu drogurile!

| ka2 a răspuns:

Eu sunt "fan" cafea... asa ca...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Consumatoare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz o parere buna...am vazut ca s-a deschis si la mine un magazin cu asa ceva, scrie pe el "Vrei sa fumezi ceva tare si legal?" nu inteleg de ce aproba statul asa ceva... dar tu nu ti-ai spus parerea