| Keisha a întrebat:

Buna
Ce parere aveti despre pantofii casual modelul acesta :http://www.matar.ro/2531-11283-thickbox/pantofi-de-dama- black-izzie.jpg?
Mi-am luat o pereche doar ca putin mai scurti sus si nu sunt din piele intoarsa.Nu am nici o idee cum si cu ce sa-i port.
Dau funda pentru cele mai multe ideei si voturi pupici.

Răspuns Câştigător
| mimicool a răspuns:

In primul rand vreau sa te felicit pentru alegerea facuta, pantofii sunt casual elegant. Ii poti purta cu niste blugi (de preferat negri) mai stransi pe picior si o camasa sau bluza simpla cu sacou sau vesta cu blana. Poti combina acest tip de pantofi cu tinute retro de toamna/ primavara, cum ar fi cu o fusta mai evazata pana la genunchi. Sper ca te-am ajutat! Funda?happy