| iheartoc a întrebat:

Ce spuneti de acesti pantofi? http://www.depurtat.ro/cumpara/pantofi-dama-seny-black-r ed-2649080
Cons: nu sunt de piele
sunt prea inalti(13 cm), eu deja am 1.72
ce parere aveti de toc? prea gros?
mi se par comozi, am mai probat si ma simt confortabil in ei
sa iau un numar mai mare decat imi trebuie?
Decizii, decizii :(...

Răspuns Câştigător
| dedfgv a răspuns:

Din fata se vad foarte frumos...intr-adevar tocul este un pic cam gros si cam inalt(acum depinde daca mergi cu iubitul undeva si vrei sa te incalti cu ei...ar fi bine sa te gandesti poate il depasesti pe el incaltata cu pantofi astia si atunci o sa fiti ca moni si irilaughing )
iar marime mai mare nu-ti recomand sa-ti iei decat cu una mai mare(adica daca porti 38 in mod normal sa zicem sa iti iei 39)pentru ca si asa picioarul se va mai unfla si e mai confortabil sa fie pantoful un pic mai mare nu fix.dar sa nu iti iei o marime mult prea mare pantru ca nu o sa poti merge cu ei

2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Sunt frumosihappy
tocul nu mi se pare prea gros
si da,pot fi cam inalti avand in vedere ca si tu esti
dar nu conteaza!
ti se pot parea comozi,dar dupa ore de stat cu ei ti se vor parea insuportabili.
vrei sa iei un numar mai mare decat trebuie? nu prea recomand,iti va cadea piciorul in fata si nu vei putea merge cu ei,vor fi ca niste papuci.
doar daca nu este o diferenta mare intre numere,atunci da, poti sa iei cu un numar mai mare, ca sa ii ai mai mult timp-in caz ca esti in crestere

| pwp a răspuns:

Daca tie iti plac, nu stiu ce te opreste sa-i cumperi.
Ai grija de tine!