| StefaniaM a întrebat:

Ce smartphone-uri misto de maxim 500 lei stiti?

8 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Nu cumpara replici. P4 sau P5 de la Allview vezi aici: http://timez.ro/telefon-allview-p4-duo/

| maryusmono a răspuns:

Eu iti recomand un singur telefon si bun:http://bit.ly/109Lc1x

De ce?

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Poti sa arunci o privire in josul paginii peste parerile celor care l-au cumparat deja.

| costan a răspuns:

Cu acesti bani iti cumperi unul de la secand hand.

| user5493 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2
Samsung s5360 y

| Trivium a răspuns:

Salut,pai in valoare de 15 lei poti sa iti ei un Samsung galaxy fit e smecher are design compact un procesor bunicel de 600 MHz merge are conexiune 3g wifi, si poti juca o gramada de jocuri pe el are si o camera destul de buna de 5 mp si are si 280 mb ram cea ce e destul de bun.Un alt telefon ar mai fi Samsung galaxy mini nu e la fewl de bun ca fit dar merge are conexiune 3 g wifi capera de 3 mp la rami e mai bun are 384 cea ce e destul de bun are un procesor adreno 200 de 600 mhz.Ti-as recomanda fitul e mult mai bun ecran mai mare mai multe upgraduri etc.Bafta.Fundahappy?

| Trivium a răspuns (pentru Trivium):

Pardon nu de 15 lei de 500 lei scuze

| anaana2323242 a răspuns:

Replici la Samsung galaxy / iphone / Nokia, etc

| Luminitzalove a răspuns:

Samsung S5363 Galaxy Y Grey, HTC A310 Explorer Black, Samsung S6500 Galaxy Mini 2 Yellow, LG Optimus L3 E400 Black, Samsung S5300 Galaxy Pocket Black, Motorola Defy Mini XT320 Black, Prestigio Dual-Sim MultiPhone 4020 Duo Black, Samsung S6102 Galaxy Y Duos Black...