| oeg a întrebat:

ce stiti despre siteul http://www.sportday.bizoo.ro. este de incredere? ca as vrea sa fac comanda de ceva si?

2 răspunsuri:
| glamvintage a răspuns:

Recomand magazinele online .bizoo.ro, daca ai probleme cu articolul cumparat si nu te intelegi cu vanzatorul direct te adresezi administratorilor bizoo si, cu siguranta, primesti ajutor. In ultima instanta, te poti adresa si politiei, mai nou se ocupa si de fraude online: faci plangere, iti recuperezi banii iar vanzatorul plateste si o amenda. Stiam ca pf platesc cca 100 lei, pj, nu am idee!

| emil a răspuns:

Da