| 0PopaPorno a întrebat:

Ce telefon imi recomandati cu android si wi-fi pana in 1000 lei?

4 răspunsuri:
| Λl๓a a răspuns:

Samsung Galaxy Fit e la 650 lei in Internitywinking

| QuickWitted98 a răspuns:

Samsung galaxy: Y; FIT; GIO; MINI; MINI 2; ACE;...; ETC.

| Luciano2b2 a răspuns:

Salutare eu lucrez in domeniu, mai exact sunt programator Google pentru Android, testez telefoane zi de zi si pot spune ca m-a impresionat placut Samsung Galaxy Ace Plus care are urmatoarele caracteristici : display LED, microSD, camera de 5mpx cu Ledflesh(un fel de blitz), sistem de operare Android 2.3.3 (din ce in ce mai stabil), 3G, Google talk, maps si o baterie Li-Ion destul de ok.
Ne auzim la noul tau Galaxy happy!
ps: fugi de Fit, Mini etc (iti vei omori zilele cu ciumele astea)

| lavytwilight a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Mini si l-am luat cu aproximativ 400 lei cu un abonament de la Orange (cel mai mic abonament posibil).La liber este in jur de 600 lei.TE ASIGUR CA MERITA.