| Cata240 a întrebat:

Cea mai ieftina tableta de la eMAG e 130 de lei. E slaba? Nu ma pricep la tablete.

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Buna.Citeste mai multe despre ea pe internet, mai multe caracteristici. Mama a avut o tableta la 500 lei si era slabuta rau. Iar la 130 lei.bu poate sa fie ceva bun.
Stii cum se spune:,, Atata' dai, atata' face". Mai bine mai economisesti putin si iti cumperi ceva bun.

3 răspunsuri:
| NYCVlad a răspuns:

Cu banii aia mai bine te distrezi sau mananci...sunt de acord cu LuanaaaV

| pctablet a răspuns:

Salut,
Bun, scump sau ieftin nu inseamna acelasi lucru pentru toti. Mi-am exprimat opinia aici: http://www.pctablet.ro/tablete-ieftine-si-bune-intre-mit-si-realitate/
Daca tu vrei o tableta peftromanta, care sa ruleze si jocuri, mai pune ceva bani (cam dublu).
Si nu uita, cumpara o tableta ieftina doar daca nu iti permiti una mai scumpa!

| CR77 a răspuns:

Exact numai daca chiar ti-ai dori una ca nu ai calculator de ex. Eu nu aveam calculator si mi-am luat una cu 650 de lei, dar acum mi s-a facut calculatorul si nu o folosesc numai de facebook sau chestii depinde cu o tableta iti strici viata ca nu stai numai pe ea cum vrei tu tu decizi. Funda?