| YellowShoes a întrebat:

Saliut!winking
Am intrat pe EMAG si vreau sa iau o tableta ieftina si buna...dar asta e imposibil...si am vazut o tableta Allview City Plus Slim la care scrie +1 Cadou,asta inseamna ca iti da doua tablete sau ce?
Si ce tableta ar fi buna de pe eMAG? E-BODA e buna? Dar serioux?(a avut cineva o tableta Serioux dar nu mi se pare buna,bateria tine putin,pe Wi-Fi merge greu, mai bine merge internetul pe telefon decat pe tableta aia). Astept parerile voastre si

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ee ca.cat cum sa iti dea 2. daca te uiti scrie clar ce cadou iti da si anume un difuzor portabil.

Răspuns utilizator avertizat
| HeLps a răspuns:

1 lucru e sigur nu`ti lua eBoda am avut e foarte prafff, daca vrei buna si ieftina ia`ti EvoTab HD de la Evolio, pe asta o am si eu si tine bateria foarte bine si neul prin Wi-Fi perfect.

| mariusica1 a răspuns:

Sal,
Mai degraba mai faci un efort si-ti iei: http://www.cel.ro/laptop-notebook/laptop-hp-650-i3_2328m-320gb-4gb-hdmi-l/
decat ala cu proc celeron si placa integrata...decat sa iei procesor celeron cu placa integrata(ala oricum e cel mai obosit proc posibil) mia degraba mai strangi ceva si iti ruleaza sigur fifa 12

| mattybraps a răspuns:

Cea mai buna e iPad-ul. Caută unul la mana a 2-a