| Sadop a întrebat:

Merita sa cumperi o tableta de pe eMag sau e mai bine dintr-un magazi ( Domo, Flanco )?
Care e cea mai buna tableta dintre acestea 7?
http://www.emag.ro/tablete/tablete-ieftine-pret,intre-20 0-si-500
Funda!

3 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

E bine să iei de la toţi de acolo, ai siguranţa că nu te fraieresc, important e să fie bună tableta. happy

| rap4us a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna e AllView pentru ca are Android 4.0 si in general astea se pot upgrada foarte usor, in schimb daca iei unul cu android 4.2 nu o sa poti sa il upgradezi decat daca il rutezi si mai multe si in plus are memorie flash de 8 GB si viteza de 1, 2 Ghz. Are si un coleg din clasa...Singura chestie mai nasoala este ca are meniuri cam naspa si uneori ti-e sila de ea intr-un fel dar e cea mai buna ca performanta (de pe pagina)

| BogdanGFX a răspuns:

Cel mai bine o cumperi din Flanco/Altex sau alte magazine mari :) deoarece acolo poate sunt alte promoţii şi poţi primii şi o husă/geantă sau altceva.

Cea mai bună tabletă dintre alea 7 e aceasta: http://bit.ly/11orPBM