| adela_5527 a întrebat:

ceva site.uri de haine cu preturi mai mici?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Poti sa scrii pe google haine ieftine,sau haine preturi ieftine, vei gasi cu siguranta multe site-uri, dar trebuie sa ai grija pentru ca de suma aia si valoreaza, adica cred ca se vor vedea pretul lor cand le vei purta si plus ca probabil le vei primi ambalate si pot avea pete, am auzit de cazuri din astea.Parerea mea e ca ar trebui sa dai o fuga prin oras si sa iei magazinele la rand, macar vezi marfa cu ochii tai.Bafta! :*

| DeXxa a răspuns:

De cate ori mai pui intrebarea asta? :))
http://mazzaclothes.blogspot.ro/, uite aici un site cu preturi convenabile, si de incredere, am mai comandat eu :)

| Renata10 a răspuns:

Bon prix. ofera calitate 100% si au haine pentru toate gusturile. sper ca te-am ajutat.o zi frumoasa! :*