| Mdll966 a întrebat:

Niste site.uri cu haine dragute? Dau funda

5 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Ce fel de haine? Pt zi de zi, pentru scoala, pentru timp liber, pentru weekend?

| Malinutza99 a răspuns:

Fashiondays.ro
mycloset.ro
fashionvictim.ro
cbstore.ro
bfashion.ro
fashionup.ro

Cam atat stiu. O zi buna!

| Popovici_Ana-Maria_1991 a răspuns:

Daca esti baiat, vreau cu siguranta funda. Iti dau un site cu hainute custom made. Daca nu gasesti ce-ti place, incearca sa te duci la ei in magazin. Sunt super tari.

Uite aici adresa DifferentCut.ro

Orice ai fi suna-i. O sa fi cel mai incantat. Eu sunt fata, si nu fac deloc pentru fata decat pe comanda. Dar daca ii suni happy se rezolva. Cauta-i si pe facebook

| roxanaalina a răspuns:

Poti sa gasesti aproape toate magazinele de haine din Romania pe un site-uri care iti dau si bani inapoi la cumparaturi :))
http://www.mrcashback.ro/fashion

sau
http://www.cashcow.ro/en/fashion-c31

Al 2-lea, parca are mai putine magazine din Romania.