| maria933 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cat costa telefonul nokia e51 la abonament cosmote de 5-7 euro? Dau fundita :X
aaa...si sa-mi spuneti daca este bun telefonul sau il cumpar pentru 1-2 saptamani(pe urma la reparatbig grin)...inca o fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

Telefonul Nokia E51 nu se afla in oferta curenta a companiei Cosmote.

In general telefoanele Nokia sunt cele mai bune ca lifespan. Acum depinde si de norocul tau.

P. S. Nu mor dupa fundite ca altii; nici macar nu ma intereseaza. Totusi sunt foarte curios cum dai tu 2 fundite la o intrebare.

1 răspuns:
| AndutzaAndu09 a răspuns:

9, 9 lei