| Anonia a întrebat:

Cat costa telefonul Nokia E51 la abonament cosmote L?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
http://www.spuse.ro/nokia-e51/

dar cel mai bine e sa te interesezi direct la reprezentanta Cosmote, pentru ca difera preturile in functie de tipul de abonament, perioada abonamentului etc.
O zi buna!

| Anonia explică (pentru caramela):

Iti multumesc ca te-ai informat, si mai ales pentru ca mi-ai raspuns insa articolul de pe site ul respectiv este din 2008, presupun ca pretul telefonului a mai scazut, abonamentul in vreau pe 2 ani, valoarea lui fiind de 12, 40 E. crezi ca il pot lua cu 2 mil?, adica, acum 2 ani cu acelasi abonament de 12, 40 E mi-am luat un telefon care la liber era 500 de lei si am dat pe el, la abonament, 70 de ron. in zona la mine nu am cosmote, o sa ma duc probabil sa intreb...

1 răspuns: