| teiube a întrebat:

Buna cum ajung de la eroi revoluției la afi place? cine știe

Răspuns Câştigător
| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Cu tramvaiul 1 sau metroil la politehnica cobori!

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Cu tramvaiele 1, 11 sau 25, statia de pe sos. Viilor, sensul spre Rahova (deci sensul care iese, nu intra, din P-ta Eroii Revolutiei. Cobori la statia, cred, Vasile Milea, tramvaiele merg pe B-dul. Timisoara si este prima statie dupa intersectia mare de la Razoare (aceea cu biserica si lucrarile la metroul M5).
http://paradisulcizmelor.blogspot.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe google si la harti dai indicatii de orientare la A pui eroi revolutiei iar la B afi palace Bucuresti si dai enter si iti zice exact ce si cum.