| rburghiu a întrebat:

Buna!

Cum pot sa cumpar online de pe intersport, o pereche de adidasi.

In Tulcea nu sunt magazine inter sport si nu am drum cu parintii la Constanta sau Bucuresti etc.

Pentru un raspuns bun dau funda Va Rog Cat Mai Repede.

Funda Funda

Răspuns Câştigător
| AndradaE a răspuns:

Pai in primul rand sa citesti conditiile de plata. In general este cu plata cand ajunge comanda sau de pe un anumit card. Cand incerci sa comanzi o sa te puna sa alegi regula de plata si vezi care este cea mai convenabila. Bafta!

3 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Te-as sfatui sa cumperi de pe www.marimi.ro adidasi. vezi care iti plac, ii pui in cos, si apoi dai finalizare comanda. Introduci datele, adresa, si ii platesti cand ajung la usa.

| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai mai comandat nimic de pe net pana acum?

| csskull a răspuns:

Nu merge online..incearca aici :
http://shoespromotion.pusku.com
Sunt foarte ieftini si trimit in orice tara, transport gratuit.