| DianaFP a întrebat:

big grin. Va rog sa-mi spuneti un site care are SIGUR accesorii (sau tricouri) cu Avenged Sevenfold. Sau un magazin... Funda la primul raspuns care ma ajuta. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Un fan Avenged Sevenfold...super! Uite de la fratele tau http://www.bestial.ro/? word=avenged§ion=search

| DianaFP explică (pentru JohnnyWylde):

Am cautat aici si n-am gasit da' multumesc mult! happy

3 răspunsuri:
| NeverSayNowXD a răspuns:

Http://www.hottopic.com/hottopic/Homepage.jsp
Nu e din Romania, deci cam costa transportul.
Apropo, ai gusturi bune in muzica :D

| Karolina071919 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/tricou+avenged+sevenfold.html sper sa te ajute, mie okazii mi se pare unul din cele mai bune site-uri (si serioase)