| KiddFaraSentimente a întrebat:

big hug Va rog spuneti-mi si mie, va rog, daca stiti, niste magazine din Brasov unde sa gasesc machiaje. big grin Mersii. :* Fundita, normal.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Annalina99 a răspuns:

Poi e poti duce la Sephora de la magazinul Star sau poti sa cumperi de la Orizont [steagu]

| IlegalSmile a răspuns:

Buna...
pai du-te la cosmetice si vei gasi happy Scz nu te prea pot ajuta ca nu sunt din Brasov happy dai machiajele se gasesc la cosmeticewinking

| lo a răspuns:

Sunt la Steagu in Orizont si in magazinele de langa orizont...Mai era unul la Gemenii (nu stiu daca mai este)putin mai sus de Profi in acest magazin se vinde paine(ca punct de referinta) Si mai sunt pe Republicii.