| anonim_4396 a întrebat:

Buna, fetele, stiti cumva niste siteuri unde pot sa gasesc machiaje fake? De exemplu palete care normal costa foarte mult, la un pret mai redus si asa mai departe?

Răspuns Câştigător
| Ionicaestecher123 a răspuns:

Hey!
Încearcă să cauți pe AliExpress, Alibaba acolo o sa găsești c-am tot ce vrei ieftin, mai sunt și fake-uri. Aceste două site-uri sunt site-uri de chinezării așa că o să găsești și alte lucruri la care sigur nu știai că există, daca te-ar interesa.
Fundă?

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu recomand sa iei fakeuri, nu stii ce a pus chinezu in ele.
Recomand notino, palete cu multe culori de la diverse branduri.
Mi am luat eu 2 super reduse.
Una cu neoane alta cu glittere presate.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Makeup Revolution are dupe-uri.Au și originale.Sunt ok ca preț, calitate, pigmentare.
Și le găsești peste tot.Recomand parfimo.ro ca le au mai ieftine.

| andra8888 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei produse din Romania care vin mai repede! de exemplu Pensule Machiaj au oferte foarte dese https://bit.ly/37v758D. Poti lua un set complet cu 60 de lei