| MihaelaIrina99999 a întrebat:

Buna! Daca am cumparat un produs de la Bershka si nu mi-a placut, schimbandu-l cu altul in magazinul fizic, pot sa fac retur si la ultimul luat? Mi-am dat seama ca nici acesta nu este ce trebuie. Am bonul cu produsul trecut si 2 bonuri cu returul.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe cel din magazin il poti returna doar cu acordul magazinului sau in caz ca prezinta defecte care nu au putut fi observate in magazin.
Numai ca nu-ti place nu este un motiv intemeiat pentru returnare, daca nu ti-a placut nu trebuia sa-l primesti.

| existential a răspuns:

Da, poti sa incerci. Eu am returnat odata 2 perechi de jeans, ca aveau defecte de fabricatie. Important e sa aiba eticheta si sa nu fie urme de purtare.