| Miru110 a întrebat:

Buna! Daca am plasat o comanda online, iar in comanda mi-am pus toata adresa, nr de telefon si codul postal dar nu si nr de la casa ce se intampla? (Am platit si curier)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O să te sune curierul când va fi livrarea sa te întrebe detalii.

| Hyperion7 a răspuns:

O să vina curierul cu comanda ta.
Prima oara vei fi notificată că îți va veni livrarea, iar apoi te va suna curierului sa îți spună că e in zonă și că are un colet, ii spui exact punctele de reper și îți aduce coletul. Asta e tot.

| Standt a răspuns:

In cel mai bun caz te suna curierul sa intrebe numarul. In cel mai rau caz, coletul merge retur.

| ziustin a răspuns:

O sa vina comanda si o sa te contacteze curierul cand o sa ajunga pe strada