| Andresax a întrebat:

Salut! Am plasat o comanda pe eMAG, pe 28 noi., si de abia azi am realizat ca numarul de telefon este gresit. In rest adresa nu este gresita. Ati mai patit? Imi puteti spune daca se va intampla ceva?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Are daca ai optat pentru a iti aduce comanda curierul pentru ca nu va putea sa te contacteze; ai posibilitatea sa mergi la sediul firmei de curierat si sa ridici de acolo comanda ta cu buletinul

Daca ai comandat cu ridicare din showroom eMAG atunci mai putin conteaza numarul de telefon gresit pentru ca ai un numar (id) de comanda trimise pe telefon sau in aplicatie

| dullcat a răspuns:

Ia legatura cu eMAG.

| Anonim027 a răspuns (pentru dullcat):

Corect,ia legătura cu ei ca s-ar putea sa il astepti degeaba