| AmandaAda a întrebat:

daca as comanda cateva carti de pe Librarie.net,acestea vin in stare buna?
Am mai comandat de pe elefant,dar n-au venit perfecte asa cum ma asteptam, vreau sa ma asigur ca nu fac o greseala iarasi.

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Eu n-am avut probleme cand am comandat de pe Libris. Totusi, mai bine cumpara-le de la librarii ca e mai ok.

9 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Bine ca ai scris acum dupa ce deja am comandat si eu de pe elefant...

| AmandaAda explică (pentru MidnightR):

Daca stiam, scriam mai repede.Cateva carti vin in regula, dar mie mi s-a intamplat sa-mi vina cu o pagina rupta si doua zgariate. Daca ai noroc, s-ar putea sa-ti vina bune...

| anonim_4396 a răspuns (pentru MidnightR):

Unele carti vin in regula, dar eu am primit una cu o pagina rupta, si doua zgariate, dar sper sa ai noroc sa-ti fie bune!

| AmandaAda explică (pentru MidnightR):

Scuze pentru raspunsul dublu. O greseala ....chiar scuze...

| Kandia15 a răspuns:

Eu comand mereu de pe libris. Si sunt foarte multumita happy. Transportul e gratuit si cartile sunt in stare perfecta big grin. Sper ca te-am ajutat kiss

| AmandaAda explică (pentru Kandia15):

Mersi, si poate ca o sa comand si eu de pe Libris!

| MidnightR a răspuns (pentru AmandaAda):

De nu ma apuc si verific fiecare pagina in fata curierului pana le termin pe toate.

| AmandaAda explică (pentru MidnightR):

Mie mi-a venit fix ultima foaie rupta, dar nu te speria, poate nu-ti vin toate asa.

| AmandaAda explică:

Este cineva care a comandat de pe Librarie.net? Cineva?