| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Dau funda! Unde se gasese codul biscuitilor Tempo Lala band?

Răspuns Câştigător
| Mocan_Bety_1998 a răspuns:

Pai...urmareste urmatorii pasi.Eu mi-am luat f. multe pachete.
1)desfa pachetul de biscuiti
2)cauta actibildul
3)i-a actibildul
4)uitete pe actibild
Vei gasi codul pe spatiul alb al actibildului. Funda?

3 răspunsuri:
| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Pai trebuie sa aiba eticheta cu lala band pachetul de biscuiti, il desfaci, iei stikarul, si jos scrie codul, succes eu am castigat

| batybaty a răspuns:

Se gasesc pe poza big grin eu am 22 de poze dar nu am trimis nici un cod big grin
pe poza se gasesc scrie sus mare

| AlexandraPrincess a răspuns (pentru batybaty):

Pai. daca ai 22 poze.imi poti da mie un cod? iti dau in schimb multe funde!