| Vioriktuzik a întrebat:

Cine imi da un sfat despre cum sa intru in competitia cu biscuitii tempo lala band si sa scriu cod pentru a ma inregistra
INTREBARE:Ce cod sa pun codul de pe ambalajul biscuitilor
RASPUNS:corect si ajutator; love)):

Răspuns Câştigător
| CristinasiVlad a răspuns:

Buna. Si eu am participat in concurs. Dar momentan nu mai este. va reveni si prim martie.
Deci ca sa inscrii codurile trebuie sa faci :
1.Desfaci pachetul :))
2. Scoti stiker-ul
3. Vezi ca jos sau sus scrie un cod.
4.Intri pe : http://www.tempodelalaband.ro/.
5.Acolo unde ai Home, Stiri, Castigatori, Regulament, Joc, Contact. De prin martie o sa apara si "Concurs"
6. Vei da pe Concurs.
7. Va trebui sa dai niste date personale [ nume / prenume, telefon, adresa, genul, etc] si va trebui sa bagi si CODUL UNIC [ ala de pe stiker]
:)
Succes. Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai intrebai da'mi mesaj privat

2 răspunsuri:
| Eremia_Andra_Alina_1995 a răspuns:

Nu....trebuie sa pui codul de pe stickerwinking Sper ca te-am ajutat.Bye :*