| doglover317 a întrebat:

De mult timp ma intreb de unde pot cumpara slimeuri deja facute. Stiu ca sunt niste slimeuri Barrel o slime dar as vrea dinacelea mai fluffy. Stiti de unde pot lua? Sau de pe ce site pot comanda?

Răspuns Câştigător
| georgianasiiulia a răspuns:

La Jumbo, la magazine chinezesti sau pe internet.

3 răspunsuri:
| Danydivahood a răspuns:

Eu stiu ca sunt slime-uri in jumbo..pe internet siner nu stiu dar ai putea cauta. Oricum probabil ar costa si transportul dar acum vezi tu.dar poti incerca sa iti faci acasa, asa poti sa il faci cum vrei.

| Danydivahood a răspuns:

Slime-uri eu stiu ca se gasesc la jumbo...dar mai bine iti faci tu pentru ca poti sa il faci dupa preferinte.