| oana12345678900 a întrebat:

Heii,as vrea sa pun o comanda pe ebay si vreau sa va intreb in cat timp vine comanda, cum stiu cand vin? primesc un aviz prin posta? ce parere aveti despre acest site? dar de aliexpress ce stiti?

3 răspunsuri:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Daca este prin curier poate dura 1-3 zile din momentul comfirmari comenzi prin posta poate dura 3-5 zile si la posta vei primi un aviz cu acre vei merge la posta pentru ridicarea coletului. Vad ca platile se fac prin PayPal sau cu Cardul pe acel site

| suntserios a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

1-3 zile de pe ebay? vrei sa zici 2-3 saptamani

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Da 2-3 saptamani dupa ce am vazut si amraspuns am intrat pe site deci presupun ca ai vazut ca plta se fae paypal