| 0PopaPorno a întrebat:

De unde as putea sa cumpar un Samsung galaxy s plus si sa-l gasesc la liber fara abonament? funda big grin

4 răspunsuri:
| Ðida a răspuns:

Salut. De pe EMAG: www.emag.ro
Mi-am luat si eu un Nokia X2 si sunt foarte multumita.

Răspuns utilizator avertizat
| sma09 a răspuns:

Pai daca vrei sa-l cumperi de la magazin sau prin comanda iti recomand EMAG e sigur si te asigur ca daca faci comanda pe internet iti vine coletul la timp! Si eu am facut comenzi! funda?

| Iordacheandrei a răspuns:

Buna.Nu stiu cat te intereseaza dar iti pot oferii un Samsung Galaxy S plus.Telefonul este aproape nou..arata si merge impecabil si functioneaza excelent..are tot, garantie doi ani. daca esti interesat/a da-mi un reply si iti pot da un link catre siteul cu telefonul happy. multumesc