| ubox7007 a întrebat:

de unde as putea sa imi cumpar o vesta antiglont alba, pentru iarna, nu trebuie sa fie chiar "antiglont" ci sa arate bine, caci vrea sa ma costumez asa de craciun (+cagula alba, pantaloni tactici albi, arma airsoft care o vopsesc in alb, model de armata si arata bine nu gluma)

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Scuze, sa te costumezi asa de... crăciun? o.O

| ubox7007 explică (pentru Mwha):

Da, inainte cu o saptamana de vacanta de iarna m-am gandit sa merg la scoala asa, ca nu scrie nicaieri ca nu poti merge imbracat ca un soldat. Si in autobuz, sa vad cum se vor uita toti ca la extrateresti tongue, poate invat si niste cuvinte in ruseste si gata happy

| Mwha a răspuns (pentru ubox7007):

Și crezi ca te-ar lasă imbracat asa la scoală? din câte ştiam eu de crăciun nu e halloween -ul, dar treaba ta. Ciudat...

| ubox7007 explică (pentru Mwha):

"Ciudat..." depinde ce consideri ciudat, oricum tot ar fi tare, dar nu gasesc ceva care sa imi placa sad

| DinoTh5P a răspuns:

Pentru cagula iti recomand
Cagula Skull Neagra 8Fields
https://2airsoft.ro/737-cagula-skull-neagra-8fields.html
E super faina!