| Daniel_Dumitru_1997 a întrebat:

De unde pot cumpara apa Voss sau Fiji? Am cautat pe site-uri dar se vinde doar la bax si eu vreau doar o sticlarolling on the floor

2 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Intrebarea mea e: de ce ai cumpara o apa de proasta calitate? Orice apa de la robinet e superioara acestor porcarii de branduri.
In primul rand contine fluor, care e dovedit de sute de ori ca e inutil si te face mai prost. Pana si in pasta de dinti fluorul nu-si are rostul, ca e dovedit stiintific ca mai mult face rau dintilor.
Mai bine evita sa faci parte din prostii care ar da oricat si pe o apa de WC, atata timp cat scrie o firma cunoscuta pe ea.

| xBubbless a răspuns (pentru EVOLUTION_5448):

Cred că vrea de fapt doar sticla...