| just1me a întrebat:

Deci, m-am gandit si am ajuns sa aleg intre iPhone si HTC hero, care este parerea voastra? Puteti sa argumentati? (va roog).happy

Răspuns Câştigător
| Tiberius a răspuns:

Htc legend, iphone e un gadget supraevaluat.

2 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Iphone.
daca esti in Romania conteaza mai mult sa ai cel mai smecher/scump/cu fite telefon. si se potriveste cu tara. deci iphone raised eyebrows big grin

| Alii a răspuns:

Eu as alege Iphone.Primesc unul de Craciun :O:X.Are o prietena si e chiar bestial:X

Poi are touch`ul mai bun, cea cel face un tefelon bun si usor de folosit, accelerometrul este o chestie foarte interesantă, ca browser are Safari, are o imagine deosebita ca un Mac, sunetul e impecabil, se aude tare, iar imaginile se vad foarte bine, nu mai zic de camera are Wi-fi si 3G

Sper sa-l alegii, dar faci ce vreilove struck, eu de abia astept Craciunullove struck...PAPA:*