| ElenaDiana2000 a întrebat:

Deci vrea sa-mi iau o tableta de la eMAG de Black Friday.
Costa 279 lei(este o tableta Serioux). Ce reducere credeti ca o sa am si cum se procedeaza? cat o sa tina Black Friday?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna Andra
Emag si evomag au reducerile pe 22, restul pe 29.
Lasa un email pe http://reduc.ro/, iti trimit joi lista compelta cu magazine si oferte. )

| ElenaDiana2000 explică (pentru CataC):

Ma cheama Elena. Astazi am luat-o de la eMAG si a fost 99 lei.Doamne ce coada era.nu puteai sa faci doi pasi.

| CataC a răspuns (pentru ElenaDiana2000):

Super, s-o stapanesti sanatoasa!

E frumos si Andra tongue

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o sa stie nimeni ce reducere sau daca o sa fie la reducere produsul tau.

black friday tine doar in ziua respectiva iar comenzile se fac ca intr-o zi normala doar sa apuci pana se goleste stocul

Răspuns utilizator avertizat