| OHmyGosh a întrebat:

Buna din nou! Am mai scris odata intrebarea tonguerobabil ca ati auzit ca Selena Gomez si-a facut propria linie vestimentara... Unde vor aparea hainele si accesoriile acesteia si in ce magazine.Trebuie sa stiti ca locuiesc in bucuresti langa mall-ul afi palace cotroceni(pota va este de folos pentru ca e cel mai mare mall din Europa). Dau fundoi pentru cel mai frumos raspunshappyo iube mult pe Sellove struck si vreau sa stiu daca hainele ei apar si in romaia

2 răspunsuri:
| myxolaryy a răspuns:

Buna si selena gomez e idolul meu ca si al tou o uibesc ii acult muzica sedrialele si ii cumpar hainele cu ea si obiectele cu ea nu stiu daca stii dar anul trecut EA a fost in SIBIU si a dat un mega concert am 30 de reviste si albumuri semnate de ea si a fost si o audietie la care am fost si am avut sansa so cant si sa merg cu selena gomez il limuzine fireste am si castiga despre gama ei vestimentara va aparea in Romania abia in 2012. ok pana tunci bafta si fii cu ea

| chocolatemuffin a răspuns:

@miruna99 laughinglaughinglaughingn-ai ce face decat sa inventezi lucruri?laughing cica ai fost cu limuzina, si selena nici nu stie de Romanialaughing. ok revenind la subiectlaughing pai nu stiu daca apar de graba in Romania, dar sunt pe net, sunt in america, ce-i drept si nu-i sigur ca livreaza in Romania dar poti incerca pe E-baywinking. bafta!