| OHmyGosh a întrebat:

Probabil ca ati auzit ca Selena Gomez si-a facut propria linie vestimentara...Stiti cumva unde apar hainele si accesoriile si in ce magazin? Eu locuiesc in Bucuresti si stau fix langa Afi Palace Cotroceni.Linia de imbracamnte se numeste"Dream out lud by Selena Gomez"happy...(o iuesc ffff mult pe aceasta fata si chiar vreau sa-i cumpar hainele:X)

1 răspuns:
| Deea_6096 a răspuns:

Din pacate te anunt ca linia ei de haine nu afost lansata decat in SUA momentan, dar sa stii ca are preturi de maxim 24 dolari si poti cauta pe netbig grin