| OHmyGosh a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns.Deci,probabil ca stiti ca Selena Gomez isi lanseaza toamna asta propria linie de vestimentatie.Eu locuiesc in Bucuresti, chiar langa afi palace cotroceni.Stiti cumva daca hainele facute de ea apar si in romania? Linia de vestimentatie se numeste"Dream Out Loud by Selena Gomez".

3 răspunsuri:
| Mileeee98 a răspuns:

Poate ca no sa apara la noi... oricum daca apare va aparea mult mai tarziu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da habar n-am

| geea a răspuns:

Nu, nu cred ca vor aparea in Romania.