| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

Buna din nou,dragi colegi happy!
Joi, este ziua celei mai bune prietene ale mele, implineste frumoasa varsta de 12 ani.
M-am gandit sa-i dau ceva mai special dar nu as vrea facut de mine deoarece nu ma prea pricep.
Ei ii plac foarte mult parfumurile si lantisoarele/bratarile de argint/aur.
Anul trecut i-am daruit o bratara de argint si a fost fericita.

M-am gandit sa-i daruiesc un lantisor si o bratara de argint.
Voi ce credeti?
Dati-mi niste idei ce i-as putea oferi caci sunt de data asta in pana de idei sad

P.S fara haine

funda+vot :*

2 răspunsuri:
| Brieezer a răspuns:

Sunt foarte bune cadourile acestea, dar lângă ele ai putea adauga si o fotografie inramata cu voi doua. Totusi, gestul contează. Cred ca prietena ta se va bucura oricum.