| ioaaana a întrebat:

In curand este ziua celei mai bune prietene ale mele, implineste 18, suntem prietene de foarte mult timp si as vrea sa-i fac un cadou special care sa ii arate cat de mult inseamna pentu mine, ceva idei?

7 răspunsuri:
| cretudaniel99 a răspuns:

Pai iai un parfum sau o pereche de pantofi dupa parerea mea

| ButterflyWings a răspuns:

Poti sa-i faci cadou ceva handmade chiar de tine daca te pricepi. Se gaseste in magazine pasta modelatoare fimo, ai putea sa-i faci niste cercei personalizati, inel, lant... ce iti trece prin cap si crezi ca i-ar placea. sau un animalut de casa daca nu are. La multi aniwinking

| tina20 a răspuns:

Eu de ex, celelei mai bune prietene cand a facut 18 ani, i-am daruit un ceas super, asta pentru ca stiam ca ii plac accesoriile de genul asta...cu siguranta de cate ori il va purta, isi va aminti de mine, desi ma vede zilnic laughing ia-i o bratara ceva... fetele adora bijuteriile sau poti opta pentru un obiect vestimentar care stii ca si l-ar dori. pentru fete e usor sa gasesti un cadou, mai greu e cu baietii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac shoppingul de cadouri pe www.argintarie.ro. au bijuterii super si poti sa si gravezi la ei pe pandantive din argint/inox fotografii sau texte! Am facut si eu unul si aveam inima stransa ca pentru cadouri personalizate cer plata in avans. dar cand am vazut ce a iesit ...no comment!

| Mirii (:. a răspuns:

Cumpara-i ceva de argint si fa-i o felicitare care sa fie facuta si scrisa de tine.

| Loving a răspuns:

Poti face ceva mai original depinde de hobby-urile ei (exp:unei prietene care a scris o carte dar nu si-a publicat-o i-am facut un exemplar numai pentru ea, stiam ce coperta vrea si a fost foarte fericita a si plans). Poti sa iei un album si sa pui poze cu voi.

| Dipsy a răspuns:

Fa-i un filmulet cu poze, amintiri cu voi doua si personalizea-za doua tricouri cu poze cu voiblushing Nu stiu ceva. de genul: Friends Forever. cu o poza. ma rog, filmuletul ar impresionablushing
Daca e nevoie te ajut eubig grin