| Awina a întrebat:

Buna! Doresc sa comand o rochie de pe Shein. A mai comandat cineva? Produsul care vine e ok? Arata ca in poza de pe site? Cam in cat timp vine?

1 răspuns:
| daniela1107 a răspuns:

Buna! Eu mi-am comandat rochițe de pe shein, pe aceasta platforma găsești tot felul de hăinuțe unele calitative altele mai puțin. Eu mi-am cumpărat o rochiță satinata, arată super, însă era sensibila la șifonare, iese culoarea și se vede oribil cum transpiri( am auzit la fete că mai toate satinate fac la fel). Ai șanse să îți vina și cu mici defecte, nu poți paria că produsul o sa fie ridicat la așteptările tale. Comanda ajunge in interval de 10-15 zile.