| andreutza221199 a întrebat:

Buna dragilor :* Vreau si eu site-uri cu accesori foarte ieftinewinking Chiar daca nu sunt foarte bune dar sa fie foarte ieftine happy. Fundaa!

Răspuns Câştigător
| BiibCrazy a răspuns:

Pai ce zici de Shop Dixi ..este foarte bun si ieftin am incercat...E cel mai bun, am multi prieteni care l-au injcercat! Te sfatuiesc sa il incerci cat mai repedee! Sper sa primesc funda, Dixi e foarte convenabil si sunt faine lucrurile! happy

6 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Breslo

Răspuns utilizator avertizat
| luisanamy a răspuns:

Cele mai bune accesorii sunt cele lucrate la mana, sunt multe bratari, coliere, cercei.

| maddonut a răspuns:

Buna. Poate iti va placea ceva de aici: http://gilded-feathers.blogspot.ro/, si pentru preturi mai mici, poti arunca o privire peste sectiunea de reduceri: http://gilded-feathers.blogspot.ro/p/reduceri.html

| AlePanda a răspuns:

Poti cauta pe Okazii.ro sau, daca poti plati cu cardul, Ebay.co.uk e un site din Anglia, dar are chestii super dragute si unele sunt chiar foarte ieftine! Ti-l recomand, acolo asesti tot ce vrei, dar vezi sa scrie Post to: Worldwide sau Europewinking