| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri bune si cat de cat ieftine cu adidași originali.

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Devil21 : Vreau si eu..."

pentru accelerare, pocnește din degete și spune scurt: "garçon"

| Devil21 a răspuns (pentru sierra1):

Faptul ca ai peste 200 de răspunsuri considerate nefolositoare ma neliniște.
+1 din partea mea "garcon"

| sierra1 a răspuns (pentru Devil21):

Suntem la fel de neliniștiți pe tema asta:

https://www.tpu.ro/......m-se-vede/

| Devil21 a răspuns (pentru sierra1):

Cam obsedat/a, dar e ok, chiar ma amuzi.

| Devil21 a răspuns (pentru sierra1):

+se vede că esti un copil, daca ai fi cu adevărat un om matur ai ști ca este ceva normal si peste 70 % din femei se confruntă cu aceasta "problema" de natura estetica.
Dar ramai in lumea ta; Micul "garcon"

| sierra1 a răspuns (pentru Devil21):

Să fii sănătoasă!

| sierra1 a răspuns (pentru Devil21):

ți-ai luat papucii ăia, originalii? (care n-o să fie niciodată ieftini)

| Devil21 a răspuns (pentru sierra1):

?‍♀️daca tie 2 mil ti se pare mult pentru o pereche de adidasi de la Adidas, Nike, Puma, etc.e grav.
Si da mi am luat, mersi ca îmi porți de grijă.

| Briceagg a răspuns:

Fashion days au reduceri la adidasi acum.