| passenger a întrebat:

Exista un site (din America) unde erau tot felul de accesorii fun, cu tot felul de figurine de ex : cercei in forma de iphone, de acadea chupa chups, de paste de dinti colgate laughing, de pepene etc. Pe langa astea mai aveau figurine m&m si mult mai multe.
Stiti astfel de site-uri/magazine? Oare in Romania se gasesc?

3 răspunsuri:
| Roxette23 a răspuns:

Buna. Sunt din Bucuresti si confectionez accesorii handmade din pasta polimerica (fimo). Daca ai vreo cerinta anume ma gasesti pe blog. Am si cateva modele in ultima postare.
www.cosmetice-ieftine.blogspot.com

| Andriux a răspuns:

Pe www.breslo.ro găseşti tot felul de accesorii făcute de mână doar că trebuie să ai răbdare să cauţi. :)