| alexandraa15 a întrebat:

Buna gentiile de vara se pot purta si iarna?

Răspuns Câştigător
| AndyAndrea a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu...de exemplu gentile inflorate nu se potrivesc deloc...dar sunt si unele care merg in orice anotimp(depinde).

| alexandraa15 explică (pentru AndyAndrea):

Genul de geanta care o ador este cu albastru si alb cu o floare atat si nu stiu daca o pot alua chiar maine prin oras?

| AndyAndrea a răspuns (pentru alexandraa15):

Daca nu are flori de vara, da

4 răspunsuri:
| lifeisperfekt a răspuns:

Depinde daca e cu flori a cu din astea de vara nu daca da singur de ce nu.Esti chiar mai originara daca aduci tu moda la scoala sau unde vrei sa porti. Sper ca te-am putut ajuta happy

| alexandraa15 explică:

Cum ar fi de exemplu este alba cu albastaru si o floare neagra o pot purta maine de exemplu?