| qwqwwwq a întrebat:

Idei de cadouri majorat pentru o prietena foarte buna? Dar să nu Fie tot cele clasice adică brățara lănțișor haine, pur și simplu bani, urs imens, inele și lucruri de aur, argint, poze. As vrea o idee creativa care poate include și lucrul manual. Mersi

5 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Cazi para malaiata in gura lui nataleata...N-as pune in viata mea asa intrebare...M-as desconsidera pe mine dar si ideea de prietenie.

| qwqwwwq explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Ideea de prietenie care? Ca prietenia consta în plictisitoarele cadouri dintre care majoritatea oamenilor sunt sătui de ele? Pur și simplu aceasta e o întrebare pentru oameni cu idei creative pe care le pot dezvolta și pot impresiona plăcut un om.(normal ca nu toți sunt creativi și nu pot să dea răspunsuri de folos).

| ziftode a răspuns (pentru qwqwwwq):

Lol, sunt absolut de acord cu el, poate a fost putin cam dur, dar TU ar trebui sa stii care e cadoul cel mai bun, pentru ca e prietena ta si TU ar trebui sa o cunosti, de la necunoscuti poti primi numai niste idei generice care au o probabilitate foarte mica sa se si potriveasca perfect!

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru qwqwwwq):

Ai omis partea cu para malaeata.Ma scuzi ca nu am fost atat de dedicat cauzei tale incat sa combat mai mult problema.Sarbatori linistite si multa intelepciune iti doresc.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru ziftode):

Daca stia sa se exprime alta era postarea mea...Nu sunt asa dur tot timpul, uneori da, depinde cei carora ma adresez(upsss, iar am comis-o).Si nu uita, nu oricine te ingroapa la un moment dat iti vrea raul.