| Mauricel a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat.
Vreau si eu niște idei de cadouri de Craciun pentru prietena mea daca se poate. Deci n-am nimic in cap (bratara ii iau de ziua ei, lantisor i-am luat, urs i-am luat. Si n-as vrea sa-i iau ciorapi si chestii... Si chiar n-am idei. Un mic ajutor pls? happy

2 răspunsuri:
| AleAlexandra1684 a răspuns:

Uite poti citi de aici niste idei de cadouri dragute
https://femeiademaine.ro/idei-de-cadouri-de-craciun/

| mira233577 a răspuns:

Păi asta depinde și de vârstra prietenei tale și gusturi de oare ce sunt extrem de multe obțiuni o parte dintre ele ar fi parfumurile nici o dată nu avem destul de multe, gențile,obiectele personalizate, tablourile personalizate,trandafiri criongenți,produsele de make-up, albumele cu fotografi, un gift card la magazinul preferat cu o sumă de bani pe el, o programare la salon, sau poate ceva de care ția vorbit chiar ea posibilitățile sunt nelimitate gestul în sine contează și semnificația accestuia baftă.