| Dilaa98 a întrebat:

Imi poate explica cineva cum se comanda carti de pe elefant.ro? Eu,in momentul cand dau la sectiunea Delatii cos,la Metoda de plata imi apar doar variante despre plata online sau cu un card. Eu credeam ca se plateste la posta sau personal,curierului.
Va rog, ofer funda :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat de la ei, sunt mai multe metode de plata, poti plati si la primirea coletului. Acum nu stiu de ce iti apar tie doar doua metode, poate comenzile ce depasesc o anumita suma trebuiesc platite online.

Mie asa imi apar:
http://i.imgur.com/dP4D8Fg.png

| oanaro a răspuns:

Eu am cumparat de mai multe ori de la ei si am platit ramburs. Cumva incerci sa dai comanda de pe telefon? Daca da, incearca de pe un calculator.

| djvirusrrm a răspuns:

Plata se face Online, din câte știu, nu se poate face cu achitare la primire.