| svartirhimnar a întrebat:

Pentru cei ce au mai comandat anumite lucruri de pe elefant.ro:
La acel formular pe care-l completezi cu datele tale personale, este o rubrică numită: metoda de plată, unde era deja bifat plata cu card online. Eu nu vreau niciuna din acele metode, vreau prin curier rapid :/. Şi nici nu merge să debifez.
Ce ar trebui să fac, ca să-mi vină acasă comanda, normal? Şi să plătesc tot acolo?

2 răspunsuri:
| ForYouBaby a răspuns:

Pei trebuie sa bifezi Numerar / Ramburs
( Plata se efectueaza in numerar la sosirea coletului tau.) atat :* si transportul este gratuit :*!

| svartirhimnar explică (pentru ForYouBaby):

Http://imgur.com/zLH17mJ
Poţi să-mi explici mai bine? :))
La mod de plată, acolo. Vezi cum apare? Şi nu pot debifa...