| anonim_4396 a întrebat:

Bună, îmi puteți recomanda o boxă portabilă ieftină și bună? Un exemplu ar fi JBL GO3, poate mai aveți voi vreo idee de boxă, care merită la fel de mult ca JBL GO3.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Eu am asta https://www.emag.ro/......DMCBK7BBM/

Sunt foarte mulțumit de calitatea sunetului și de volum, în limita mărimii evident.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

JBL GO3 e excelentă, păcat că e cam micuță

| DjSannan a răspuns:

Bună,Da, JBL GO3 este o boxă portabilă bună și ieftină. Dacă doriți să căutați alte opțiuni, aș recomanda să luați în considerare Anker Soundcore Motion+, Ultimate Ears WONDERBOOM 2, sau Sony SRS-XB12 Mini. Toate acestea sunt boxe portabile de calitate cu prețuri accesibile.

| LeoIvan14 a răspuns:

Cea mai ieftina si buna boxa. calitate superioara JBL Charge Essential 2