| maria933 a întrebat:

in baneas shopping city este un magazin de personalizat telefoane...stie cineva cam cat ar costa cel mai mult sa personalizezi telefonul, dar cel mai putin? Funda cine raspunde corect(o sa ma interesez duminica, dar as vrea sa stiu la ce sa ma astept)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai mic ar fin 10 lei si cel mai mare 20 lei.

1 răspuns:
| Alle15 a răspuns:

Cel mai scump este Nokia cu tascrim in valoaree de 120. 000 lei adica 12 milioane si cela mai ieftin un nimic N70 in valoare de 500. 000 lei adica 5 milioane. fundita?big grinbatting eyelashes